İndir5 > Windows > Kaspersky Anti-Virus İndir

Kaspersky Anti-Virus İndir

Bilgisayarınızı zararlı yazılımlara ve virüslere karşı korumak için en iyi antivirüs programlarından biri olan Kaspersky Anti-Virus programını indirebilirsiniz.

17 Haziran 2017
118
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Deneme Sürümü
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 2.5 MB
Sistem : Windows 10, 8.1/8
Versiyon : 2017 (17.0.0.611ab)
Üretici : Kaspersky Lab

En İyi Antivirüs Programlarından Biri

Dünyanın en önde gelen antivirüs programlarından birisi olan Kaspersky Anti-Virus, bilgisayarların çeşitli kötü amaçlı yazılımlardan korumasına olanak tanıyan kullanıcı dostu antivirüs çözümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar


Kaspersky Anti-Virus programı, virüsleri, solucanları, Truva atlarını, reklam yazılımlarını, otomatik çeviricilerini, şüpheli dosyaları ve çoklu paketlenmiş dosyaları algılayıp ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda web tabanlı tehditlerle birlikte verilere zarar verebilecek veya çalabilecek  üstün bir anti-malware programıdır. Kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sunar ve bir çok güvenlik aracı sunar.

Popüler antivirüs ürünlerinden farklı olarak özelleştirme gerektirmez. Arabirimi, taramalara, virüs tanım güncellemelerine, raporlara ve karantinaya hızlı erişim sağlar.

Çoklu tarama modları ve derinlemesine yapılandırma özelliklerine sahip olan program, kullanıcıların dosya önceliklerine ve malware arama zamanlarına bağlı olarak, tam, hızlı, özel ve çıkarılabilir sürücü modu olmak üzere dört tarama çeşidi bulunur.

Ek seçenekler olarak, tespit edilen nesnelerin türleri, dışlama kuralları, güvenilir uygulamalar, kendini savunma mekanizması (Kaspersky Anti-Virus dosyalarını değiştirme veya silme girişimlerini, bellek işlemleri ve kayıt defteri girdilerini engelleme), yazılım uyumluluğu (Kaspersky’yi sorunsuzca diğer uygulamaların yanında çalıştırmak ve çakışmaları önleme) ve şifreli bağlantılar sunar.

Ekstra güvenlik araçları ve ayarlarına da sahiptir. Etkinlikler, sesli haber ve promosyon uyarıları ile ilgili bildirimleri devre dışı bırakarakabiliyorsunuz. Ayrıca, kullanıcılar raporlardaki tüm program etkinliğini inceleyebilir ve karantinadaki şüpheli öğeleri yönetebilir; ayrıca, günlüklerin ve içerilen nesnelerin boyut ve süresini sınırlayabilir.

Kaspersky, boşta kalma ve rootkit taramaları gerçekleştirmenin yanı sıra, pil ömrünü korumak, herhangi bir müdahale olmadan video oyunları oynamak ve başlangıçta sistem kaynakları tüketimini azaltmak için optimize edilebilir. Devam eden görevler ise bir görev yöneticisi tarafından izlenebilir ve değiştirilebilir.

Ek yardımcı programlar yazılımları ve üçüncü taraf uygulamalar için güvenlik açıklarını taramak, ciddi zararlı yazılım enfeksiyonlarında Windows dosyaları ile önyüklenebilir bir disk oluşturmak, sistemi taramak ve virüs veya işletim sistemi çökmelerinin neden olduğu sorunları düzeltmek için HDD’yi temizleme özelliği de sunar. Gereksiz dosyaların yanı sıra Internet Explorer ayarlarının güvenlik durumunu da değerlendirir.

Sonuç olarak Kaspersky her zaman birinci sınıf bir güvenlik programı olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle sistem kaynaklarını az kullanır, çok iyi virüs tespiti sonuçları sunar ve tarama hızı sağlar. Aynı zamanda bütün bildirimleri devre dışı bırakırken programın varlığını bile hissetmezsiniz.

Özetlemek gerekirse, özellik açısından zengin, özelleştirilebilir ve hızlı bir anti-malware uygulaması olan Kaspersky Anti-Virus güvenle kullanılabilir bir programdır.

Kaspersky Anti-Virus Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.