İndir5 > Mobil > Android > Kaspersky Antivirus & Security İndir (Android)

Kaspersky Antivirus & Security İndir (Android)

Kaspersky Antivirus & Security, Android akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer tehlikelerden koruyan bir güvenlik uygulamasıdır.

11 Şubat 2017
133
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : Cihaza göre değişir
Sistem : Android
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Kaspersky Labs

Android Cihazlarınız İçin Güvenlik Çözümü

Kaspersky Antivirus & Security uygulaması, Android akıllı telefonlarını ve tabletleriniz için tarama ve kötü amaçlı yazılım dosyalarını algılama araçları ile birlikte gelir. Bu uygulama ile Android cihazlarınıza bulaşan virüsleri kaldırabilir, kişisel verilerinizi, kişilerinizi, mesajlarınızı ve arama kaydınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca internette çevrimiçi dolaşırken uygulamanız finansal verilerinizi güvende tutar ve istenmeyen aramaları ve kısa mesajları engellemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar


Kaspersky Antivirus & Security uygulaması güvensiz bağlantıları ve web sitelerini filtreleme seçeneği sunar. Bununla birlikte Android cihazınızın kaybolma veya çalınması durumunda telefonumu bul özelliği ile cihazınızın bulunmasını sağlar.

Uygulama ile telefonda alarmları uzaktan açma, cihazı kilitleme veya tüm verileri silmek suretiyle başka hiç kimsenin erişemeyeceği seçenek sunar. Android cihazınızın çalınması yada cihazı kaybetme durumunda, telefonunuza erişmeye çalışan kişinin fotoğraflarını da çekebilirsiniz.

Kaspersky Antivirus & Security

Sonuç olarak Kaspersky Antivirus & Security, kötü amaçlı yazılımları ve tehlikeli bağlantıları engeller. Tehlikeli uygulamaları ve web sitelerini engeller. Cihazınız kaybolsa bile kişisel verilerinizi korur ve cihazınızdaki bütün bilgileri şifreleyerek gizli tutar.

NOT: Kaspersky Antivirus & Security programı ücretsizdir ancak uygulama içi satın alma seçenekleri sunar.

Kaspersky Antivirus & Security Video

Kaspersky Antivirus & Security Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.