İndir5 > Windows > Kaspersky Internet Security İndir

Kaspersky Internet Security İndir

Kaspersky Internet Security çoklu cihaz programı ile tek lisans ile PC, Mac ve Android cihazlarınızı internet tehditlerine karşı koruyun.

17 Haziran 2017
96
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Deneme Sürümü
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 2.3 MB
Sistem : Windows Tümü
Versiyon : 2017 (17.0.0.611ab)
Üretici : Kaspersky Lab

İnternet Tehditlerine Karşı Güçlü Koruma

Kaspersky Internet Security çoklu cihaz desteği ile sadece bilgisayarınızda değil aynı zamanda Mac ve Android cihazlarınızda da tam koruma almış olursunuz. Tek bir lisans ile PC, Mac ve Android cihazlarınızı koruyacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Kaspersky Internet Security ile online olarak alışveriş yaparken, internet bankacılığı kullanırken, webde gezinirken, sosyal ağlara girerek tamamen güvende olursunuz. Bilgisayarınıza ve hesaplarınıza yapılan saldırılara, virüslere ve siber suçlara karşı üst seviye bir korumaya sahip olacaksınız.  emin olmanız gerekir.

Antivirüs koruması, uygulama kontrolü, ağ saldırı engelleyici, anti-spam, sanal klavye ve daha fazlasıyla güvenli bilgisayar koruması ve tarama deneyimi sunan program alanında en iyilerinden birisidir.

Internet Security programı,  truva atlarına, solucanlara, virüslere, arka kapılara, rootkit’lere, çeviricilere ve diğer web tabanlı tehditlere karşı birinci sınıf koruma sağlar.

Hızlı kurulum ve kullanıcı dostu arayüze sahip olan program, tüm bileşenleri otomatik olarak kurduğundan ve kullanıcılardan herhangi birini hariç tutma olanağı vermediğinden kurulum işlemi hızlı ve karmaşık değildir.

Çoklu ve özelleştirilebilir tarama modları ile çekirdek koruması sunan program, hedefi göz önüne alarak seçilebilen çoklu tarama modlarını bütünleştirir.

Tam Tarama, bilgisayarın her bir parçasını iyice analiz eder ve eksiksiz bir kontrol yapmak için zaman zaman kullanılmalıdır.

Hızlı Tarama, yalnızca kritik alanlarda ve ortak konumlarda görünüyor ve PC’yi biçimlendirmek için düzenli olarak kullanılmalıdır.

Çıkarılabilir Sürücüler Tarama, harici diskleri makineye takar takmaz bilinmeyen öğeleri elemek için kullanılır.

Özel Tarama ise yalnızca kullanıcı tarafından şüpheli dosyaları, klasörleri ve sürücüleri taramak için kullanılır.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı yalnızca önemli koruma sağlayan Kaspersky Anti-Virüs ile karşılaştırıldığında, Internet Security ilave güvenlik önlemleri sunduğu görülüyor. Güvenli Para, finansal işlemleri çevrimiçi işlemler gerçekleştirirken güvenli bir kasaya depolar; iki yönlü bir güvenlik duvarı, korsan saldırılarını engellemek için tasarlanırken, başka bir araç şüpheli uygulamaların davranışlarını araştırarak herhangi bir hasar görmesini önler.

Ek olarak, av yardımcı programı, yazarken saklı keylogger’lara ve ekran yakalama yazılımlarına karşı veri korumasını sağlamak için bir sanal klavye uygular. Ebeveyn kontrol modülü ebeveynlerin çocuklarına çevrimiçi erişimi denetlemesine ve kısıtlamasına olanak tanır. İstenmeyen posta önleme programı istenmeyen e-postaları siler. Ayrıca web’de sörf yaparken banner reklamlarını engeller.

Kısaca KIS Özellikleri

  • Ödüllü koruma teknolojisi
  • Bilgisayarı yavaşlatmadan üst düzey güvenlik
  • Çevrimiçi erişimle yönetmesi kolay
  • Tek bir lisans ile PC, MAC ve Android cihazları koruma
  • Kimlik koruması, gizlilik korması ve daha fazlası
  • Çevrimiçi bankacılık ve online alışveriş için ekstra güvenlik
  • PC ve Mac bilgisayarlarda çocuklar için koruma

Kaspersky Internet Security Ekran Gönütüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.