İndir5 > Windows > Kaspersky Password Manager İndir

Kaspersky Password Manager İndir

Kaspersky Password Manager ile parolalar oluşturun, parolaları hatırlayın ve şifreleriniz otomatik olarak tüm cihazlarınızda senkronize olsun.

13 Şubat 2017
137
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Deneme Sürümü
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 4,6 MB
Sistem : Windows Tümü
Versiyon : 8.0.5.485
Üretici : Kaspersky Lab

Güvenli Şifreler Oluşturun ve Saklayın

Kaspersky Password Manager programı harika bir parola oluşturma ve saklama programıdır. Web ve iş hesaplarıyla ilgili bilgilerle birlikte dijital kimliğinizi korumaya olanak tanıyan güvenilir ve kullanımı kolay bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Güvenli bir şifre birçok karakter içerir ve rakam ve harflerin yanı sıra çeşitli simgeler içerir. Kaspersky Password Manager, tüm bu anahtar kelimeleri hatırlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir programdır. Program basit bir arayüze sahiptir ve tüm kullanıcılar tarafından anlaşılması oldukça kolaydır.

Kaspersky Password Manager programı, ilk olarak ana bir parola belirlemenizi ister. Bu ana parola ile Kaspersky Password Manager programına giriş yaparsınız. Ayrıca bir zaman gecikmesi program için de seçilebilir. Böylece, bilgisayar etkisiz hale getirildiğinde belirli bir dakika sonra uygulama kendiliğinden kilitlenir, böylece yetkisiz erişimi önler.

Kaspersky Password Manager programını, uygulamalarda olsun, programı tarayıcılarında olsun ve kullandığınız diğer uygulamalarla uyumlu hale getirmek için çeşitli uzantılar yükler.

Kaspersky Password Manager

Program, bilgisayarda yüklü çeşitli uygulamaların ve normalde ziyaret ettiğiniz çeşitli web sitelerinin şifrelerini hatırlayabilir ve verileri tarayıcıdan içe aktarabilir. Veriler şifrelenir ve bilgisayardaki özel bir veritabanında saklanır ve otomatik olarak oturum açmak için kullanılabilir.

Ayrıca benzersiz şifreler oluşturmanıza olanak tanıyan bu program ile birlikte gelen bir şifre üreticisi de bulunmaktadır. Bunlar 8 ila 99 karakter içerir. Örneğin, parolalar büyük ve küçük harf, rakam ve özel simgeleri içerebilir.

Kaspersky Password Manager Video Tanıtım

Kaspersky Password Manager Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.