İndir5 > Mobil > iOS > Kaspersky Password Manager İndir (iOS)

Kaspersky Password Manager İndir (iOS)

iPhone ve iPad cihazlarınızı için şifre oluşturma ve şifre hatırlatıcı bir uygulama arıyorsanız Kaspersky Password Manager uygulamasını indirin.

13 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 109 MB v.Son Sürüm
192
Sponsorlu Bağlantılar

iOS İçin Kaspersky Password Manager

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad için Kaspersky Password Manager uygulaması, hem şifre oluşturma, hem şifre saklama hemde bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz bir uygulamadır. iPhone ve iPad cihazlarınızdaki bütün parolalarınızı, web siteleri ve kredi kartı bilgilerinizi saklayabilirsiniz. iOS, Android, PC ve Mac cihazlarınız arasında parolalarının otomatik olarak senkronize olur.

Sponsorlu Bağlantılar


Kaspersky Password Manager ikon

iPhone ve iPad cihazlarınıza Kaspersky Password Manager uygulamasını yükleyince ana bir parola belirliyorsunuz ve bu parolayı sadece aklınızda tutuyorsunuz. Bütün hesaplarınız için ayrı ayrı parolaları aklınızda tutmak yerine, Kaspersky Password Manager uygulaması ile tek bir parola ile bütün parolalarını güvende olur.

Güvenli şifreler üretmek için de büyük-küçük harf, rakamlar ve özel karakterler kullanan uygulama ile kredi kartı veri girişi de yapabiliyorsunuz.

iOS için Kaspersky Password Manager uygulaması ücretsiz olarak indirilebiliyor ancak uygulama içi satın alma seçenekleri sunduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Kaspersky Password Manager Video

Uyuglamanın Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.