İndir5 > Windows > Kaspersky Total Security İndir

Kaspersky Total Security İndir

Kötü amaçlı yazılımları engelleyen, çevrimiçi bankacılık dolandırıcılığına karşı koruyan ve geniş bir veri yelpazesini şifreleyen güvenlik yazılımıdır.

11 Şubat 2017
180
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Deneme Sürümü
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 2.2 MB
Sistem : Windows Tümü
Versiyon : 2017 (17.0.0.611ab)
Üretici : Laspersky Labs

En Gelişmiş Kaspersky Programı

Kaspersky ürünleri arasından en kapsamlı ve gelişmiş olan Kaspersky Total Security programıdır. Kaspersky Total Security programı hem Kaspersky Anti-Virus hemde Kaspersky Internet Security programlarını kapsayan bir güvenlik programıdır.  Programın çoklu cihaz desteği sayesinde tek bir lisans ile PC, Mac, iPhone, iPad ve Android cihazlarda kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılımdan arındırılmış tutulması vebilgisayarınızın en iyi performansta çalışmasını sağlamak çok önemlidir. Bununla birlikte, çevrimiçi alışveriş yaparken veya çocukların web’de gezinmesine izin verdiklerinde de dikkatli olmaları gerekir. Çevrimiçi kimliğinizin güvende olduğundan emin olmak istiyorsanız, Kaspersky Total Security’i deneyebilirsiniz.

Kaspersky Total Security programını grafik arayüzü kullanıcı dostu ve sezgiseldir, böylece bilgisayardan çok iyi anlamasanız da çevrimiçi tehdit türlerine karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Ana pencerenin düzgün bir şekilde düzenlenmesi sayesinde Yedekleme veya Ebeveyn Denetimleri bölümüne kolayca erişebilirsiniz.

Kaspersky Total Security’nin antivirüs bileşeninin sağladığı korumaya ek olarak, dosyalarınızdan veya klasörlerinizden birine virüs bulaştığından şüpheleniyorsanız, özel taramaları da başlatabilirsiniz. Uygulamayı, yalnızca Windows başlangıçta başlatılan nesneleri tarayacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

Kaspersky Total Security tarafından desteklenen bir başka işlev de yedekleme görevlerinin oluşturulmasıdır; bu nedenle belgeleriniz, filmleriniz, ses parçaları veya fotoğraflarınız PC’nizin karşılaşabileceği sorun ne olursa olsun güvende kalmış olur. Verileri başka bir bölüme, bir ağ sürücüsüne veya bir FTP sunucusuna yedekleyebilir, doğrudan bir bulut hesabına yükleyebilirsiniz. Ayrıca yedeklemeyi düzenli olarak çalıştırılacak şekilde planlayabilirsiniz.

Kaspersky Total Security

Ebeveyn Kontrolleri bölümü, ebeveynlerin ve öğretmenlerin, web’de gezinirken çocukların veya gençlerin güvenli olduklarından emin olmasına yardımcı olur. Kaspersky Total Security, yetişkinlerin seçim yapabileceği veya sıfırdan oluşturabileceği önceden yapılandırılmış profil ile birlikte gelir. Bilgisayar ve uygulama kullanımının yanı sıra internet erişimi, dosya indirmeleri, sosyal ağlar ve anlık mesajlaşma da sistemlerini de yasaklayabilirler.

Güvenli Para bileşeni, banka bilgilerinin çalınmamasına yardımcı olur. Password Manager ise bütün kimlik bilgilerini ve şifreleri güvenli bir yerde saklamanıza yardımcı olur..

Genel olarak Kaspersky Total Security, karşılaşabileceği sayısız web tehdidinden endişe duyan tüm kullanıcılar için kapsamlı bir çözümdür.

Kaspersky Total Security Özellikleri

  • Ödüllü koruma teknolojisi
  • Bilgisayarı yavaşlatmadan üst düzey güvenlik
  • Çevrimiçi erişimle yönetmesi kolay
  • Tek bir lisans ile PC, MAC ve Android cihazları koruma
  • Kimlik koruması, gizlilik korması ve daha fazlası
  • Çevrimiçi bankacılık ve online alışveriş için ekstra güvenlik
  • PC, Mac ve Mobil cihazlarda çocuklar için geniş kapsamlı koruma
  • Bütün şifrelerinize kaydetme ve diğer cihazlardan erişme
  • Fotoğraflarınız, müzikleriniz ve anılarınız için şifreleme ve yedekleme

Kaspersky Total Security Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.