İndir5 > Oyun > Kerbal Space Program

Kerbal Space Program

Uzay Programı Simülasyonu Squad isimli bağımsız geliştiriciler tarafından hazırlanan ve Windows kullanıcılarına sunulan Kerbal Space Program, isminden de anlaşılacağı üzere bağımsız, uzay programı simülasyonudur. Kerbal Space’de diğer simülasyon oyunlarından farklı olarak uzay programınızı kendiniz tasarlıyor ve kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönetmeye başlıyorsunuz. Ancak programa başlamadan önce uzaya nasıl çıkacağınız ve ne şekilde inşa etmeye başlayacağınız belirlemelisiniz. […]

11 Mayıs 2015
Ücretli İngilizce 1 GB v.Son Sürüm
285
Sponsorlu Bağlantılar

Uzay Programı Simülasyonu

Squad isimli bağımsız geliştiriciler tarafından hazırlanan ve Windows kullanıcılarına sunulan Kerbal Space Program, isminden de anlaşılacağı üzere bağımsız, uzay programı simülasyonudur. Kerbal Space’de diğer simülasyon oyunlarından farklı olarak uzay programınızı kendiniz tasarlıyor ve kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönetmeye başlıyorsunuz. Ancak programa başlamadan önce uzaya nasıl çıkacağınız ve ne şekilde inşa etmeye başlayacağınız belirlemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Kerbal Space Program oyna

Etkileyici Grafik ve Gerçekçi Simülasyonlar

Oldukça etkileyici grafiklere sahip olan ve boyutlarına oranla son derece iyi sonuçlar sunan Kerbal Space Program’da ilk olarak ekibiniz uzaya çıkarabilmek için bir uzay aracı inşa etmeniz gerekiyor. Simülasyon içerisinde kullanabileceğiniz onlarca araç seçeneği yer alırken kullanacağınız her parçanın uzayda farklı etkiler yaratacağını göz önünde bulundurmalısınız.

Aslında Kerbal Space’i yalnızca bir simülasyon oyunu olarak değerlendirmek çok da doğru olmayacaktır. Simülasyon ve Sandbox kurgusunu birleştiren oyun uzayda aracınız ile dilediğiniz her noktaya yolculuk etmenizi, özel görevleri gerçekleştirmenizi ve yeni keşifler yapmanızı sağlıyor. Sizde farklı ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Kerbal Space Program’a mutlaka göz atmalısınız.

Kerbal Space Program Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.