İndir5 > Mobil > Android > Kitchen Stories İndir (Android)

Kitchen Stories İndir (Android)

Android cihazlarınızda hem dünya mutfağında hemde ülkemiz mutfağından en güzel yemek tariflerini bulabileceğiniz kaliteli bir uygulama.

21 Şubat 2017
132
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 19.99 MB
Sistem : Android
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Kitchen Stories

Android İçin Yemek Tarifleri Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen Kitchen Stories uygulaması adından da anlaşılacağı gibi mutfak konulu bir uygulama. Bu uygulamada pratik bir şekilde yapılan yemek tariflerini bulabileceğiniz bir uygulama. Ücretsiz olarak yayınlanan uygulamada birbirinden güzel ve pratik yemek tarifleri bulabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar


Uygulamadaki yemek tarifleri hem yazılı hemde videolu. Üstelik tariflere ait detaylı resimler de yemek tarifini daha iyi anlamanızı sağlayacak. Bütün bunlar sadece ülkemizin mutfağını sizlerin cebine getirmiyor. Bu uygulama sayesinde dünya mutfağı cebinize geliyor.

Kitchen Stories android-2

Yemek tariflerinde kullanılan ölçüleri anlamadıysanız uygulama içinde bunları anlayacağınız ölçü birimlerine dönüştürebilirsiniz. Sevdiğiniz yemek tariflerini favoriler bölümüne ekleyebilirsiniz. Kısacası yemek tarifleri alanında mağazada bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan birisi.

Kitchen Stories Ekran Görüntüleri

Kitchen Stories Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.