İndir5 > Mobil > iOS > Kitchen Stories İndir (iOS)

Kitchen Stories İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hem dünya mutfağında hemde ülkemiz mutfağından en güzel yemek tariflerini bulabileceğiniz kaliteli bir uygulama.

22 Şubat 2017
134
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 68.1 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : AJNS New Media

iPhone ve iPad İçin Yemek Tarifleri Uygulaması

Kitchen Stories uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş adından da anlaşılacağı gibi mutfak konulu bir uygulama. Bu uygulamada pratik bir şekilde yapılan yemek tariflerini bulabileceğiniz bir uygulama. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamada birbirinden güzel ve pratik yemek tarifleri bulabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulamada yemek tarifleri hem yazılı hemde videolu. Üstelik tariflere ait detaylı resimler de yemek tarifini daha iyi anlamanızı sağlayacak. Bütün bunlar sadece ülkemizin mutfağını sizlerin cebine getirmiyor. iOS cihazlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde dünya mutfağı cebinize geliyor.

Kitchen Stories ios1

Yemek tariflerinde kullanılan ölçüleri anlamadıysanız uygulama içinde bunları anlayacağınız ölçü birimlerine dönüştürebilirsiniz. Sevdiğiniz yemek tariflerini iOS cihazınızdan favoriler bölümüne ekleyebilirsiniz. Kısacası yemek tarifleri alanında mağazada bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan birisi.

Kitchen Stories Ekran Görüntüleri

Kitchen Stories Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.