İndir5 > Windows > LastPass İndir

LastPass İndir

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızda girdiğiniz internet sitelerindeki hesaplarınıza ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi/parolanızı kaydedebileceğiniz bir uygulama.

21 Ağustos 2017
144
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 26.1 MB
Sistem : Windows 8.1 ve üzeri
Versiyon : 4.1.63
Üretici : LastPass

PC İçin Parola/Şifre Kaydetme Uygulaması

LastPass uygulaması Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir parola yönetimi uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde internette kayıtlı kullanıcı adı ve şifrenizi kaydederek her seferinde hatırlamanıza gerek kalmıyor. Bazı internet kullanıcılarının birçok sitede hesabı var. Örneğin Google, Yandex, Outlook adresleri, LinkedIn hesabı, forum sitelerindeki hesaplar.

Sponsorlu Bağlantılar


Bunların hepsinde Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda bir kullanıcı adı ve bir şifre yani parola girmelisiniz. Ama bütün bu kullanıcı adı ve şifreler bir süre sonra unutulabiliyor. İşte bu noktada Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızda yükleyeceğiniz bu uygulama devreye giriyor.

Siz uygulamaya internet hesabınızdaki kullanıcı adınızı ve parolanızı kaydediyorsunuz ve siz Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızdan o siteye girdiğiniz zaman sizin yerinize kullanıcı adını ve parolanızı giriyor. Bunun yanı sıra internet siteleri ile uğraşan insanlarında birçok sitesi bulunmakta ve böyle insanlar için bu uygulama çok daha fazla önem kazanıyor. Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızda kullanacağınız uygulama gayet güvenli bir uygulama.

LastPass windows-1

Hesabınız olan sitelerdeki şifrelerinizi sizin belirleyebileceğiniz gibi uygulamada sizin yerinize şifre belirleyebiliyor. Sizin aklınızda tutmanız gereken tek kullanıcı adı ve şifre/parola uygulamaya koyduğunuz kullanıcı adı ve şifredir/paroladır. Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızdaki bu uygulamanın senkronizasyon özelliği de var.

LastPass Ekran Görüntüleri

LastPass Video

https://www.youtube.com/watch?v=Nn-viIGQSsM


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.