İndir5 > Windows > LastPass İndir

LastPass İndir

İnternet sitelerindeki hesaplarınıza ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi/parolanızı kaydedebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir program.

9 Mayıs 2016
195
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 20.6 MB
Sistem : Windows (Tümü)
Versiyon : 4.1.2
Üretici : LastPass

Türkçe ve Ücretsiz Parola Yönetici Programı

LastPass programı ücretsiz olarak sunulan bir parola yönetimi programıdır. Ücretsiz olmasının yanı sıra Türkçe dil desteği de mevcut. Günümüzde birçok insanın internette bir veya birkaç hesabı bulunmakta. Hiç olmazsa bir e-posta adresi vardır. Ama bazı internet kullanıcılarının birçok sitede hesabı var. Örneğin Google, Yandex, Outlook adresleri, LinkedIn hesabı, forum sitelerindeki hesaplar.

Sponsorlu Bağlantılar


Bunların hepsinde bir kullanıcı adı ve bir şifre yani parola belirliyorsunuz. Ama bütün bu kullanıcı adı ve şifreler bir süre sonra unutulabiliyor. İşte bu noktada LastPass programı devreye giriyor. Bu programa hesabınızın olduğu sitelerde kullanıcı adınızı ve parolanızı kaydediyorsunuz ve siz o siteye girdiğiniz zaman sizin yerinize kullanıcı adını ve parolanızı giriyor.

LastPass windows_1

Bunun yanı sıra internet siteleri ile uğraşan insanlarında birçok sitesi bulunmakta ve böyle insanlar için bu program çok daha fazla önem kazanıyor. Program gayet güvenli bir program. Hesabınız olan sitelerdeki şifrelerinizi sizin belirleyebileceğiniz gibi programda sizin yerinize şifre belirleyebiliyor. Sizin aklınızda tutmanız gereken tek kullanıcı adı ve şifre/parola programa koyduğunuz kullanıcı adı ve şifredir/paroladır. Programın senkronizasyon özelliği de var.

LastPass Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.