İndir5 > Mobil > Android > LastPass İndir (Android)

LastPass İndir (Android)

Android cihazlarınızda girdiğiniz internet sitelerindeki hesaplarınıza ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi/parolanızı kaydedebileceğiniz bir uygulama.

12 Mayıs 2016
172
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : Cihaza göre değişir
Sistem : Android (Cihaza göre değişir)
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : LastPass

Android İçin Parola/Şifre Kaydetme Uygulaması

LastPass uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir parola yönetimi uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde internette kayıtlı kullanıcı adı ve şifrenizi kaydederek her seferinde hatırlamanıza gerek kalmıyor. Bazı internet kullanıcılarının birçok sitede hesabı var. Örneğin Google, Yandex, Outlook adresleri, LinkedIn hesabı, forum sitelerindeki hesaplar.

Sponsorlu Bağlantılar


Bunların hepsinde Android cihazınızda bir kullanıcı adı ve bir şifre yani parola girmelisiniz. Ama bütün bu kullanıcı adı ve şifreler bir süre sonra unutulabiliyor. İşte bu noktada Android cihazınızda yükleyeceğiniz bu uygulama devreye giriyor.

Siz uygulamaya internet hesabınızdaki kullanıcı adınızı ve parolanızı kaydediyorsunuz ve siz Android cihazınızdan o siteye girdiğiniz zaman sizin yerinize kullanıcı adını ve parolanızı giriyor. Bunun yanı sıra internet siteleri ile uğraşan insanlarında birçok sitesi bulunmakta ve böyle insanlar için bu uygulama çok daha fazla önem kazanıyor. Android cihazınızda kullanacağınız uygulama gayet güvenli bir uygulama.

LastPass android-2

Hesabınız olan sitelerdeki şifrelerinizi sizin belirleyebileceğiniz gibi uygulamada sizin yerinize şifre belirleyebiliyor. Sizin aklınızda tutmanız gereken tek kullanıcı adı ve şifre/parola uygulamaya koyduğunuz kullanıcı adı ve şifredir/paroladır. Android cihazınızdaki bu uygulamanın senkronizasyon özelliği de var.

LastPass Ekran Görüntüleri

LastPass Video

https://www.youtube.com/watch?v=Nn-viIGQSsM


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.