İndir5 > Mobil > iOS > LastPass İndir (iOS)

LastPass İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde girdiğiniz internet sitelerindeki hesaplarınıza ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi/parolanızı kaydedebileceğiniz bir uygulama.

12 Mayıs 2016
Ücretsiz Türkçe 27.8 MB v.Son Sürüm
177
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Parola/Şifre Kaydetme Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş LastPass uygulaması bir parola yönetimi uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde internette kayıtlı kullanıcı adı ve şifrenizi kaydederek her seferinde hatırlamanıza gerek kalmıyor. Bazı internet kullanıcılarının birçok sitede hesabı var. Örneğin Google, Yandex, Outlook adresleri, LinkedIn hesabı, forum sitelerindeki hesaplar.

Sponsorlu Bağlantılar


Bunların hepsinde iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bir kullanıcı adı ve bir şifre yani parola girmelisiniz. Ama bütün bu kullanıcı adı ve şifreler bir süre sonra unutulabiliyor. İşte bu noktada iOS cihazınızda yükleyeceğiniz bu uygulama devreye giriyor.

Siz uygulamaya internet hesabınızdaki kullanıcı adınızı ve parolanızı kaydediyorsunuz ve siz iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden o siteye girdiğiniz zaman sizin yerinize kullanıcı adını ve parolanızı giriyor. Bunun yanı sıra internet siteleri ile uğraşan insanlarında birçok sitesi bulunmakta ve böyle insanlar için bu uygulama çok daha fazla önem kazanıyor. iOS cihazınızda kullanacağınız uygulama gayet güvenli bir uygulama.

LastPass ios-2

Hesabınız olan sitelerdeki şifrelerinizi sizin belirleyebileceğiniz gibi uygulamada sizin yerinize şifre belirleyebiliyor. Sizin aklınızda tutmanız gereken tek kullanıcı adı ve şifre/parola uygulamaya koyduğunuz kullanıcı adı ve şifredir/paroladır. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulamanın senkronizasyon özelliği de var.

LastPass Ekran Görüntüleri

LastPass Video

https://www.youtube.com/watch?v=Nn-viIGQSsM


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.