İndir5 > Mac > LastPass İndir (Mac)

LastPass İndir (Mac)

Mac OS X bilgisayarlarınızda girdiğiniz internet sitelerindeki hesaplarınıza ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi/parolanızı kaydedebileceğiniz ücretsiz bir program.

9 Mayıs 2016
Ücretsiz İngilizce 6.4 MB v.Son Sürüm
234
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Ücretsiz Parola/Şifre Kaydetme Programı

Mac OS X işletim sistemli akıllı telefonlar için geliştirilmiş LastPass programı ücretsiz olarak sunulan bir parola yönetimi programıdır. Bu program sayesinde internette kayıtlı kullanıcı adı ve şifrenizi kaydederek her seferinde hatırlamanıza gerek kalmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Bazı internet kullanıcılarının birçok sitede hesabı var. Örneğin Google, Yandex, Outlook adresleri, LinkedIn hesabı, forum sitelerindeki hesaplar. Bunların hepsinde bir kullanıcı adı ve bir şifre yani parola belirliyorsunuz. Ama bütün bu kullanıcı adı ve şifreler bir süre sonra unutulabiliyor. İşte bu noktada Mac OS X bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bu program devreye giriyor.

Siz programa internet hesabınızdaki kullanıcı adınızı ve parolanızı kaydediyorsunuz ve siz o siteye girdiğiniz zaman sizin yerinize kullanıcı adını ve parolanızı giriyor. Bunun yanı sıra internet siteleri ile uğraşan insanlarında birçok sitesi bulunmakta ve böyle insanlar için bu program çok daha fazla önem kazanıyor. Mac OS X bilgisayarınızda kullanacağınız program gayet güvenli bir program.

LastPass mac-3

Hesabınız olan sitelerdeki şifrelerinizi sizin belirleyebileceğiniz gibi programda sizin yerinize şifre belirleyebiliyor. Sizin aklınızda tutmanız gereken tek kullanıcı adı ve şifre/parola programa koyduğunuz kullanıcı adı ve şifredir/paroladır. Mac bilgisayarınızdaki bu programın senkronizasyon özelliği de var.

LastPass Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.