İndir5 > Mobil > Windows Phone > LastPass İndir (Windows Phone)

LastPass İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazınızda girdiğiniz internet sitelerindeki hesaplarınıza ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi/parolanızı kaydedebileceğiniz bir uygulama.

15 Mayıs 2016
Ücretsiz İngilizce 2.4 MB v.Son Sürüm
193
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Parola/Şifre Kaydetme Uygulaması

Windows Phone cihazlar için geliştirilmiş LastPass uygulaması bir parola yönetimi uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde internette kayıtlı kullanıcı adı ve şifrenizi kaydederek her seferinde hatırlamanıza gerek kalmıyor. Bazı internet kullanıcılarının birçok sitede hesabı var. Örneğin Google, Yandex, Outlook adresleri, LinkedIn hesabı, forum sitelerindeki hesaplar.

Sponsorlu Bağlantılar


Bunların hepsinde Windows Phone cihazlarınızda bir kullanıcı adı ve bir şifre yani parola girmelisiniz. Ama bütün bu kullanıcı adı ve şifreler bir süre sonra unutulabiliyor. İşte bu noktada Windows Phone cihazınızda yükleyeceğiniz bu uygulama devreye giriyor.

LastPass windows phone-2

Siz uygulamaya internet hesabınızdaki kullanıcı adınızı ve parolanızı kaydediyorsunuz ve siz Windows Phone cihazınızdan o siteye girdiğiniz zaman sizin yerinize kullanıcı adını ve parolanızı giriyor. Bunun yanı sıra internet siteleri ile uğraşan insanlarında birçok sitesi bulunmakta ve böyle insanlar için bu uygulama çok daha fazla önem kazanıyor. Windows Phone cihazınızda kullanacağınız uygulama gayet güvenli bir uygulama.

Hesabınız olan sitelerdeki şifrelerinizi sizin belirleyebileceğiniz gibi uygulamada sizin yerinize şifre belirleyebiliyor. Sizin aklınızda tutmanız gereken tek kullanıcı adı ve şifre/parola uygulamaya koyduğunuz kullanıcı adı ve şifredir/paroladır. Windows Phone cihazınızdaki bu uygulamanın senkronizasyon özelliği de var.

LastPass Ekran Görüntüleri

LastPass Video

https://www.youtube.com/watch?v=Nn-viIGQSsM


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.