İndir5 > Mobil > iOS > letgo İndir (iOS)

letgo İndir (iOS)

Sahip olduğunuz eşyaları iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden satabileceğiniz yada 2. el eşyaları uygun fiyata satın alabileceğiniz bir uygulama.

27 Şubat 2017
163
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 92.4 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Ambatana INC

iPhone ve iPad İçin 2. El Eşya Alma ve Satma Uygulaması

letgo uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir 2. el eşyaları satın alma ve satma uygulamasıdır. TV reklamlarında da reklamlarını gördüğümüz iOS cihazınızdaki bu uygulama ile sahip olduğunuz eşyaları uygulama üzerinde satabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Ayrıca satılmak için uygulamaya kullanıcılar tarafından konulan eşyaları isterseniz iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizden satın alabilirsiniz. Her gün uygulamaya eklenen yeni ürünler sayesinde fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca iOS cihazınıza ücretsiz olarak yükleyeceğiniz bu uygulamada diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilir ve pazarlık yaparak ürünleri satın alabilir yada satabilirsiniz.

letgo ios-3

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama ile eşyalarınızı satmak için yapmanız gereken tek şey satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını çekip uygulama eklemek. Herkese hitap eden eşyaları uygun fiyata bulabileceğiniz bir uygulama.

letgo Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.