İndir5 > Mobil > Android > Link2SD Plus İndir (Android)

Link2SD Plus İndir (Android)

SD Karta Uygulama Taşıma Uygulaması Yerli bir geliştirici olan Bülent Akpınar tarafından geliştirilen ve Android kullanıcılarına ücretsiz sunulan Link2SD, ilk sürüm ile yakaladığı başarıyı daha gelişmiş ve reklamsız sürümü olan Link2SD Plus’a taşıyor. Uygulama ile aygıtınızın dahili belleğinde bulunan uygulamaları hızlı ve kolay bir biçimde SD karta taşırken hafıza kaynaklı sorunlar tamamen sona eriyor. Sponsorlu […]

29 Ağustos 2017
Ücretli Türkçe 8.5 MB v.Son Sürüm
185
Sponsorlu Bağlantılar

SD Karta Uygulama Taşıma Uygulaması

Yerli bir geliştirici olan Bülent Akpınar tarafından geliştirilen ve Android kullanıcılarına ücretsiz sunulan Link2SD, ilk sürüm ile yakaladığı başarıyı daha gelişmiş ve reklamsız sürümü olan Link2SD Plus’a taşıyor. Uygulama ile aygıtınızın dahili belleğinde bulunan uygulamaları hızlı ve kolay bir biçimde SD karta taşırken hafıza kaynaklı sorunlar tamamen sona eriyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Hızlı ve Sorunsuz Uygulama Aktarımı

İOS’a nazaran Android işletim sisteminin en temel sorunlarından birisi olan hafıza problemi, genellikle yüklenen uygulamalar nedeniyle hızla dolan bellekler ile ortaya çıkıyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilen Link2SD Plus, yeni versiyonu ile dahili hafıza da bulunan tüm uygulamaların SD karta aktarılmasını sağlıyor.

Link2SD Plus (New) indir

Uygulamayı kurup kullanmaya başladığınızda dilediğiniz uygulamayı hafıza kartına aktarırken dilerseniz kaldırılamayan orijinal uygulamaları da silebiliyorsunuz. Özellikle alt segmentte bir telefona sahipseniz ve hafıza kaynaklı sorunlar yaşıyorsanız, Link2SD Plus ile bu sorunları çözebilirsiniz. Üstelik uygulamanın bu yeni sürümü, reklamsız ve daha gelişmiş özellikler ile sunulurken tüm uygulamaların kontrol altına alınmasını sağlıyor.

Link2SD Plus (New) Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.