İndir5 > Mobil > iOS > Mafia III: Rivals İndir (iOS)

Mafia III: Rivals İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde aksiyon dolu bir mafya ve gangsterlik oyunu.

8 Ekim 2016
Ücretsiz İngilizce 168 MB v.Son Sürüm
161
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Mafya 3 Oyunu

Mafia III: Rivals oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş PC ve konsollar için çıkan Mafia 3 oyununun iOS sürümüdür. Yılın en çok beklenen oyunlarından birisi olan Mafia 3 oyununun mobil için geleceği daha önceden duyurulmuştu. PC ve konsollar için satışa çıktığı gün ile beraber iOS içinde indirilebilir olan oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Klasik RPG türünde iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlere gelen oyunda ilk olarak kendi çetenizi kuruyorsunuz. Çetenize seçtiğiniz adamlara bir takım görevler veriyorsunuz. Adamlarınız da bu görevleri yerine getirdikçe seviyeleri yükselmekte. Ayrıca iOS cihazınızda adamlarınız görevleri yerine getirdikçe güçleri de artıyor.

mafia-iii-rivals-ios-1

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde severek oynayacağınız oyunda bulunduğunuz şehirde sizden başka mafya örgütleri de var ve bunların hepsi sizin düşmanınız. Bu mafya örgütleri ile sürekli olarak savaşıyor ve bunları kontrol altına almaya çalışıyorsunuz. Sonunda da şehrin kontrolünü ele geçiriyorsunuz.

Mafia III: Rivals Ekran Görüntüleri

Mafia III: Rivals Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.