İndir5 > Windows > Malwarebytes AdwCleaner İndir

Malwarebytes AdwCleaner İndir

Malwarebytes AdwCleaner, reklam yazılımı olarak da bilinen malware ve adware yazılımlarını kaldırır. Böylece bilgisayarınızın performansını düşüren sorunlardan kurtulursunuz.

4 Ekim 2017
Ücretsiz Türkçe 7,9 MB v.7.0.3.1
30
Sponsorlu Bağlantılar

Malware ve Adware Temizleme Programı

Eski adıyla sadece AdwCleaner yeni adıyla Malwarebytes AdwCleaner, en güçlü reklam yazılımı kaldırma programlarından birisidir. Malware ve Adware tarzında sülük gibi bilgisayarınıza bulaşan reklam yazılımlarını kolaylıkla kaldırır.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilgisayarınızda özellikle popup açılan pencereler, tarayıcınızın sağında solunda çıkan reklamlar ve durduk yere açılan reklam sayfaları gibi yazılımları Malwarebytes AdwCleaner ile kaldırabilirsiniz. Bu reklam yazılımları sürekli arka planda çalıştığı için bilgisayarınızın performansını da düşürür.

Reklam yazılımları tarayıcılarınıza araç çubukları da ekleyebilir. Bu araç çubuklarını kaldırmak isteseniz de bir türlü kalkmaz yada kaldırdıktan sonra tekrar geri gelir. Malwarebytes AdwCleaner programı işte bu istenmeyen araç çubuklarını da başarılı bir şekilde kaldırır. Bu tür reklam yazılımları bilgisayar performansını düşürdüğü gibi sistem güvenliğinizi de tehdit eder.

İnternet tarayıcınızın ana sayfasını değiştiren kötü amaçlı yazılımları da bularak kaldırır. Böylece ana sayfanızı değiştirmek için uğraşmazsınız.

Malwarebytes AdwCleaner programı aynı zamanda taşınabilir bir programdır. USB bellekler ile dilediğiniz bilgisayarda çalıştırabilirsiniz ve Windows kayıt defterinde hiç bir iz bırakmaz.

Malwarebytes AdwCleaner programını çalıştırmadan önce çalışan bütün programları kapatın. Gerekli tarama ve temizlik yapıldıktan sonra ise bilgisayarı yeniden başlatın.

Malwarebytes AdwCleaner Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.