İndir5 > Windows > Malwarebytes StartUpLITE İndir

Malwarebytes StartUpLITE İndir

Bilgisayarınız açılırken hızlandırmak, açılış süresini kısaltmak ve bilgisayarınızı yavaşlatan program ve uygulamaları kapatmak için Malwarebytes StartUpLITE programını indirin.

4 Ekim 2017
Ücretsiz İngilizce 199 Kb v.1.07
29
Sponsorlu Bağlantılar

PC Başlangıç Ayarlama Programı

Malwarebytes StartUpLITE programı bilgisayarınızın başlangıç ayarlarını yaparak daha hızlı açılmasını sağlıyor. Başlangıçta meydana gelen olası sorunları onararak Windows’un başlangıç hızını arttırıyor. Böylece bilgisayar açılırken daha fazla beklemekten kurtuluyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Kurulum gerektirmeyen ve çok hafif bir program olan Malwarebytes StartUpLITE programı, bilgisayar açılışını yavaşlatan sorunları tespit eder ve bu sorunları düzeltmenizi sağlar. Bilgisayar açılırken arka planda başlayan gereksiz program ve uygulamaları ortadan kaldırmanızı sağlar.

Programı çalıştırdıktan sonra, bilgisayarı tarar ve bilgisayarın açılış süresini uzatan sorunları tespit ederek, bunlardan herhangi birini devre dışı bırakmanıza veya kaldırmanıza olanak tanır.

Malwarebytes StartUpLITE programının en önemli eksiği, varsayılan ayarları kaydetmek için bir yedekleme özelliği sunmamasıdır. Bu nedenle, bir şeyler ters giderse, sorunları manuel olarak düzeltmeniz gerekiyor.

Sonuç olarak, StartUpLite, bilgisayar başlangıç ​​hızını artırmanıza ve gereksiz öğelerin Windows ile birlikte yüklenmesini engellemenize yardımcı olan kullanışlı bir yazılımdır.

Malwarebytes StartUpLITE Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.