İndir5 > Mobil > Android > Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir (Android)

Marvel Şampiyonlar Turnuvası İndir (Android)

Şampiyonları Yönetmeye Hazır Olun Kabam tarafından geliştirilen ve Android işletim sistemli tablet – akıllı telefon kullanıcılarına sunulan Marvel Şampiyonlar Turnuvası, Marvel’in iyi ve kötü tüm kahramanlarını daha yakından tanıyabileceğiniz oldukça gelişmiş grafiklere sahip eğlenceli bir oyundur. Grafikleri açısından özellikle Marvel hayranlarını etkisi altına alacak oyun, kahraman ve kötü adamları birebir çizgi romanlardaki şekli ile yansıtıyor. […]

27 Mayıs 2015
172
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 231 MB
Sistem : Android 4.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Kabam

Şampiyonları Yönetmeye Hazır Olun

Kabam tarafından geliştirilen ve Android işletim sistemli tablet – akıllı telefon kullanıcılarına sunulan Marvel Şampiyonlar Turnuvası, Marvel’in iyi ve kötü tüm kahramanlarını daha yakından tanıyabileceğiniz oldukça gelişmiş grafiklere sahip eğlenceli bir oyundur. Grafikleri açısından özellikle Marvel hayranlarını etkisi altına alacak oyun, kahraman ve kötü adamları birebir çizgi romanlardaki şekli ile yansıtıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Ekibinizi Hazırlayın ve Saldırın

Oyuna genel anlamda göz attığımızda en etkileyici unsurun, her karaktere özgü hareketleri birebir yansıtması olduğunu söyleyebiliriz. Demir Adam ve Kaptan Amerika ya da Hulk – Wolverine kapışmalarında en güçlü taraf siz olabilir, en iyi dövüş tecrübesini yaşayabilirsiniz. Üstelik oyunda Kang ve Thanos’u yenmek için yeni ekip arkadaşları da toplamanız gerekiyor.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası oyna

Marvel Şampiyonlar Turnuvasının bir diğer dikkat çekici yönü ise takımınızda kahramanların yanına kötü adamları da ekleyebilmenizdir. Genellikle film ya da çizgi romanlarda alışık olmadığımız bu durumu başarılı bir şekilde işleyen oyun en etkileyici unsurları bir arada topluyor. Sizde Marvel kahramanlarına ilgi duyuyorsanız bu oyuna mutlaka göz atmalısınız.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.