İndir5 > Windows > McAfee VirusScan İndir

McAfee VirusScan İndir

McAfee VirusScan programı virüslere, casus yazılımlara ve reklam yazılımlarına karşı güçlü bir PC koruması sağlar.

16 Şubat 2017
Deneme Sürümü Türkçe 2.9 MB v.2017
187
Sponsorlu Bağlantılar

 

Sponsorlu Bağlantılar


Başlangıçta ev ve ev ofis kullanıcılarını hedefleyen McAfee VirusScan, virüs algılama ve kaldırma için tasarlanmıştı. Bilgisayarları, virüsler, solucanlar, truva atları ve casus yazılımlar gibi çeşitli güvenlik tehditlerine karşı koruma teknolojileri ile donatılan program, güçlü koruma özellikleri sunuyor.

Fotoğrafların, belgelerin ve finansal verilerin güvenliğini sağlamak üzere tasarlanan bu yardımcı program, e-postaları, anlık mesajlaşma eklerini, indirilen dosyaları ve diğer dosya türlerini otomatik olarak tarayıp ve temizleyecek şekilde ayarlanabilir.

Çeşitli güvenlik modülleri ile anti-malware koruması

Virüsten, solucanlardan, Truva atlarından, ActiveX nesnelerinden ve Java applet’leri olan yerlerde, birden fazla giriş ve çıkış noktasında (USB bağlantı noktaları da dahil olmak üzere) arka planda sessizce çalışan, anında temizlenen, ScriptStopper ile birlikte anlık temizleme yapan kötü amaçlı yazılım ajanlarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. “Seni Seviyorum” virüsü gibi zero-day script tabanlı tehditleri önlemek için kullanılan bir teknoloji sunar.

mcafee virusscan indir

Bunlara ek olarak, yazılım uygulaması, potansiyel olarak istenmeyen programları tanımlamak, çerezleri engellemek, gizli programları izlemek ve bilgisayarı optimize etmek için modüllere sahiptir. Karantina yöneticisi, günlük, rapor ve olay görüntüleyiciler, arka planda otomatik çalışır.

VirusScan kullanımdan kaldırıldı ve farklı antivirüs sürümleri ile sunuluyor. Bunun yerine McAfee Internet Security ürün sayfasına yönlendirileceksiniz.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.