İndir5 > Mobil > iOS > Memrise İndir (iOS)

Memrise İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde etkili bir şekilde yabancı dil öğrenebileceğiniz bir uygulama.

2 Şubat 2017
115
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 81 MB
Sistem : iOS 9.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Memrise

iPhone ve iPad İçin Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması

Memrise uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır. Bu alanda her ne kadar birçok uygulama olsa da bu uygulamada popüler olan ve kaliteli bir uygulama. iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile hem yabancı dil öğrenecek hemde öğrenmek istediğiniz yabancı dile ait ülkeye kültürü hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Üstelik dillere ait kültürel bilgiler kullanıcılar tarafından eklenmekte. Yani o dile ait insanların yaşantılarını ilk ağızdan öğreneceksiniz. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden ezberlemek yada hatırlamak istediğiniz kelimeleri oyun ve alıştırmalar şeklinde kullanıcılara sunulduğu için uzun süre sıkılmadan çalışabiliyorsunuz.

Memrise ios2

iOS cihazlarınızdaki uygulamanın web sitesinden (www.memrise.com) ücretsiz üye olduktan sonra uygulamaya giriş yapıp uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu üyelik sayesinde diğer cihazlarınızdan veya bilgisayarlarınızdan da kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Memrise Ekran Görüntüleri

Memrise Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.