İndir5 > Windows > Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint

Bu uygulama ile Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızda bilgisayarda hazırladığınız kalitede sunum ve slaytlar hazırlayabileceksiniz.

2 Aralık 2016
Ücretsiz Türkçe 129.93 MB
447
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 İçin Sunum/Slayt Hazırlama Uygulaması

Microsoft PowerPoint uygulaması Windows 10 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir sunum ve slayt hazırlama uygulamasıdır. Böylece bilgisayarlarınızda hazırladığınız slayt ve sunumları artık Windows Phone cihazlarda da hazırlayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


PowerPoint’in resmi uygulaması olan bu uygulama ile Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızdan yeni sunumlar/slaytlar hazırlamanın yanı sıra yapılmış sunum ve slaytları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu uygulama bilgisayardaki PowerPoint programı ile hemen hemen aynı özelliklere sahip.

microsoft-powerpoint-windows-2

Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamada hazırladığınız sunum ve slaytları paylaşma imkanınız da var. Eğer isterseniz konuşmacı notları da ekleyebilirsiniz. Sunumlarınızı hazırlarken veya düzenlerken Windows 10 tablet ve bilgisayarınızda internet bağlantısına da ihtiyacınız yok. Geçişler ayarlama ve animasyon ekleme özellikleri de mevcut.

ÖNEMLİ: UYGULAMAYI KULLANABİLMEK İÇİN OFFİCE 365 ÜYELİĞİ GEREKMEKTEDİR.

Microsoft PowerPoint Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.