Microsoft Word İndir (Android)

Bilgisayarınızdaki Word deneyiminizi Android cihazlarınıza taşıyan resmi Word uygulaması.

11 Ocak 2017
53 4
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 115 MB
Sistem : Android 4.4 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Microsoft

Android İçin Resmi Word Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş Microsoft Word uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bilgisayarlarımızda kullandığımız resmi Word uygulamasıdır. Microsoft’un metin yazma programı olan Word programının mobil sürümü olan bu uygulama ile akıllı telefon ve tabletlerinizde de artık metinlerinizi yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu uygulama ile hazırladığınız belgeler bilgisayarınızda nasıl gözüküyorsa Android cihazlarınızda da aynı şekilde gözükecektir. Microsoft’un bulut hizmeti olan OneDrive sayesinde bu belgelerinize her yerden ulaşma imkanınız da var. Ayrıca sadece OneDrive değil Dropbox ve SharePoint hizmetleri aracılığı ile paylaşma imkanınız da var.

microsoft-word-android-1

Dolayısıyla bilgisayarınızda hazırladığınız bir belgeye Android cihazınızda yada Android cihazınızda hazırladığınız bir belgeye sonradan bilgisayarınızda devam edebilirsiniz. Tıpkı PC’de olduğu gibi mobilde resim, tablo, grafik gibi veriler de ekleyebilirsiniz. Kısacası bilgisayarınızdaki Word deneyimini Android cihazlarınıza taşıyan bir uygulama.

Microsoft Word Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar


Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.