İndir5 > Oyun > Midnight Racing

Midnight Racing

Üç Boyutlu Sokak Yarışı Oyunu Oyun kategorisinde sunulan türler içerisinde hiç kuşkusuz yarış oyunlarının ayrı bir yeri bulunmaktadır. Çoğunlukla seri halinde sunulan bu oyunlar, her yeni seride grafik ve içerik kalitesini bir üst kademeye taşır fakat aynı zamanda sistem gereksinimleri de artırılmaktadır. Orta düzey bir oyun olarak sunulan Midnight Racing, temel üç boyutlu sokak yarışı […]

12 Mayıs 2015
155
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 47.1 MB
Sistem : Windows 7
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : GameHitZone

Üç Boyutlu Sokak Yarışı Oyunu

Oyun kategorisinde sunulan türler içerisinde hiç kuşkusuz yarış oyunlarının ayrı bir yeri bulunmaktadır. Çoğunlukla seri halinde sunulan bu oyunlar, her yeni seride grafik ve içerik kalitesini bir üst kademeye taşır fakat aynı zamanda sistem gereksinimleri de artırılmaktadır. Orta düzey bir oyun olarak sunulan Midnight Racing, temel üç boyutlu sokak yarışı konseptini kullanıcılara sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Sokak Yarışlarının Lideri Siz Olun

Gamehitzone tarafından geliştirilen oyunlar arasında yer alan Midnight Racing, aktif araç kullanımını ve sokak yarışlarının benzersiz deneyimini bir arada sunuyor. Oyunu indirip oynamaya başladığınızda sonraki turlara geçmek ve yeni araçlara ulaşmak için yarışları kazanmalı ve elde ettiğiniz parayı doğru şekilde değerlendirmelisiniz.

Midnight Racing

Oyunda dikkat çeken bir diğer unsur ise grafik kalitesinin orta düzeyde tutulması nedeniyle, birbirini izleyen sıra binalardır. Çoğunlukla bir tarihe bağlı olmayan bu binalar, yarış boyunca sizi takip eden aynı görüntüleri taşıyor. Genel hatları itibariyle kısa süreli keyif alınacak bir oyun olmasına karşı grafik kalitesinin yetersiz olması, oyunun dezavantajı olarak görülüyor.

Midnight Racing Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.