İndir5 > Oyun > Minecraft: Story Mode İndir

Minecraft: Story Mode İndir

Değişen hikayesi ve ünlü isimlerin seslendirmesi ile yepyeni bir Minecraft oyunu Windows bilgisayarınızda.

9 Kasım 2016
180
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 3 GB
Sistem : Windows XP/7/8
Versiyon : -
Üretici : Telltale Games

PC İçin Minecraft Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilen Minecraft: Story Mode oyunu bir macera oyunudur. Popüler Minecraft oyununun son serisi olan bu oyunun en büyük özelliği oyunun hikayesinin değişebilir olması. Yani bilgisayarınızda oyunu oynarken oyun içinde verdiğiniz kararlara göre oyunun hikayesi değişmekte. Böylece oyunu oynayan herkes farklı bir macera yaşamakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu özelliği ile daha önceki Minecraft serilerinden farklı olan ve bilgisayarlarınızda severek oynayacağınız bu oyun, Overworld isimli fantastik bir dünyada geçiyor. Oyunun başında Overworld’da bir grup süper kahraman olarak kötülük saçan bir ejderhayı öldürüyorsunuz. Daha sonra çıkan kaosta sizlerde süper kahramanlar olarak kaosa karşı savaşıyorsunuz.

minecraft-story-mode-windows-1

Bu oyunda süper kahramanlar olarak birleşmeli ve kaosa karşı birlik olmalısınız. Bilgisayarlarınızdaki oyunda böylece başlamış oluyor. Bu savaş sırasında yaptığınız her şey, verdiğiniz bütün kararlar oyunun sonucunu değiştirmekte. Bu oyunun bir diğer özelliği ise oyunun seslendirenlerin ünlü isimler olması. Bu kadar değişken ve geniş senaryoya ait bu oyunu oynayanların büyük keyif alacağını düşünüyorum.

Minecraft: Story Mode Ekran Görüntüleri

Minecraft: Story Mode Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.