İndir5 > Mobil > Android > Mission Impossible: Rogue Nation İndir (Android)

Mission Impossible: Rogue Nation İndir (Android)

Android İçin Görevimiz Tehlike 5 Oyunu Mission Impossible: Rogue Nation oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Şuan da vizyonda olan Görevimiz Tehlike 5 filminin resmi oyunu olan bu oyun oldukça akisyon dolu bir oyun. Oyun filmden esinlenilerek hazırlanmış. Filmde olduğu gibi oyunda da başrolde ajan Ethan Hunt var. Oyun film ile […]

4 Ağustos 2015
166
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 99 MB
Sistem : Android 3.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Glu Games

Android İçin Görevimiz Tehlike 5 Oyunu

Mission Impossible: Rogue Nation oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Şuan da vizyonda olan Görevimiz Tehlike 5 filminin resmi oyunu olan bu oyun oldukça akisyon dolu bir oyun. Oyun filmden esinlenilerek hazırlanmış. Filmde olduğu gibi oyunda da başrolde ajan Ethan Hunt var. Oyun film ile eş zamanlı yayınladı. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun Glu Games tarafından geliştirildi.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyunda bir takım görevler var ve siz bu görevleri sırasıyla yapmalısınız. Her ne kadar kısa kısa görevler olsa da aksiyondan uzak kalmıyorsunuz. Her görevde size bir hedef söyleniyor ve sizde bu hedefleri yok ediyorsunuz.

Mission Impossible Rogue Nation android2

Oyunda kullandığınız silahlar ise görevine göre değişiyor. Bazen bir sniper kullanırken bazen de bir alev tabancası kullanabiliyorsunuz. Normal silah, roket ve daha birçok silah oyunda mevcut. Bunların yanı sıra görevleri yaparken kazandığınız paralarla mağazada bulunan silahlardan satın alabilirsiniz. Böylece işiniz daha da kolaylaşacaktır.

Mission Impossible: Rogue Nation Ekran Görüntüleri

Mission Impossible: Rogue Nation Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.