İndir5 > Mobil > iOS > Mission Impossible: Rogue Nation İndir (iOS)

Mission Impossible: Rogue Nation İndir (iOS)

iPhone ve iPad İçin Görevimiz Tehlike 5 Oyunu iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş Mission Impossible: Rogue Nation oyunu ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Şuan da vizyonda olan Görevimiz Tehlike 5 filminin resmi oyunu olan bu oyun oldukça aksiyon dolu bir oyun. Oyun filmden esinlenilerek hazırlanmış. Filmde olduğu gibi iPhone ve iPad cihazlarınızdaki oyunda […]

5 Ağustos 2015
140
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 148 MB
Sistem : iOS 6.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Glu Games

iPhone ve iPad İçin Görevimiz Tehlike 5 Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş Mission Impossible: Rogue Nation oyunu ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Şuan da vizyonda olan Görevimiz Tehlike 5 filminin resmi oyunu olan bu oyun oldukça aksiyon dolu bir oyun. Oyun filmden esinlenilerek hazırlanmış. Filmde olduğu gibi iPhone ve iPad cihazlarınızdaki oyunda da başrolde ajan Ethan Hunt var.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyun film ile eş zamanlı yayınladı. iPhone ve iPad akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun Glu Games tarafından geliştirildi. Oyunda bir takım görevler var ve siz bu görevleri sırasıyla yapmalısınız. Her ne kadar kısa kısa görevler olsa da aksiyondan uzak kalmıyorsunuz. Her görevde iOS cihazınızın ekranında size bir hedef söyleniyor ve sizde bu hedefleri yok ediyorsunuz.

Mission Impossible Rogue Nation ios2

iOS cihazlarınızda severek oynayacağınız bu oyunda kullandığınız silahlar ise görevine göre değişiyor. Bazen bir sniper kullanırken bazen de bir alev tabancası kullanabiliyorsunuz. Normal silah, roket ve daha birçok silah oyunda mevcut. Bunların yanı sıra görevleri yaparken kazandığınız paralarla mağazada bulunan silahlardan satın alabilirsiniz. Böylece işiniz daha da kolaylaşacaktır.

Mission Impossible: Rogue Nation Ekran Görüntüleri

Mission Impossible: Rogue Nation Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.