İndir5 > Blog > Mobil İçin En İyi Zombi Oyunları

Mobil İçin En İyi Zombi Oyunları

Başta Android ve iOS olmak üzerei akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde severek oynayacağınız en iyi zombi oyunlarını bir araya topladık. İyi eğlenceler…

1 Ekim 2016
311
Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Mobil Zombi Oyunları

Gerek akıllı telefonlar olsun gerekse tabletler olsun ilgili indirme mağazalarında onlarca belki yüzlerce zombi oyunu vardır. Ama bazı zombi oyunları gerçekten hem ses hemde grafik olarak kaliteli ve keyif verici. Zaten bu tarz oyunların genellikle aksiyonu hiç bitmez. Üstelik hikayesi, farklı bir tarzdaki oyun ile birleştirilmesi ile zombi öldürme oyunları daha da eğlenceli olabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Örneğin zombi öldürmenin yanı sıra arabada kullanmak isteyen oyunseverler olabilir. Yada hem zombi öldürme oyunu olsun hemde bir takım görevler yerine getireyim diyenler de olabilir. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız en iyilerini sizler için bir araya getirdik. İşte başta Android ve iOS platformu olmak üzere diğer mobil platformlar için geliştirilen zombi oyunları

En İyi Zombi Öldürme Oyunları

telefonlar-ve-tabletler-icin-en-iyi-zombi-oyunlari

Plants vs. Zombies Serisi

Daha çok kale savunma oyun tarzındaki bu oyunda öldürmeniz gereken düşmanlar zombiler. Adından da anlaşılacağı gibi bitkiler ve zombiler arasında geçen bu savaş oyunu dünya çapında popüler bir oyun. Plants vs. Zombies’den sonra devamı olan Plants vs. Zombies 2 de mobil platformlar için yayınlanmakta.

Plants vs. Zombies Fragman

Unkilled

Aslında oyunun adından bir FPS oyunu olduğu anlaşılmakta. Bu oyunda sahip olduğunuz silahları kullanarak görevleri yerine getirmek ve tabi ki tek engel zombiler.

Unkilled Fragman

Dead Trigger Serisi

Bu FPS oyunu gerek oynanış gerekse oyun grafiği bakımından alanındaki en iyi oyunlardan birisi olan bu oyunda zombi öldürmenin yanı sıra yapmanız gereken görevlerde var.

Dead Trigger Fragman

Dead Effect Serisi

Bir FPS türündeki bu oyunda bir uzay üssünde mahsur kalmışsınız ve burada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Tabi yapmanız gereken görevlerde var.

Dead Effect Fragman

The Walking Dead Serisi

The Walking Dead isimli dizinin senaryosuna paralel olarak yapılan oyun seri halinde mobil cihazlar için geliştirilmekte. Hikayeye de sahip bu oyun en iyi oyunlardan.

The Walking Dead Fragman

Zombie Highway Serisi

Bu oyun diğer oyunlardan biraz farklı. Hem zombi öldürme oyunu hemde araba kullanma oyunu sevenleri buluşturan ortak bir oyun. Çünkü oyunda bir arabayı kullanıyorsunuz ve arabanıza doğru sağdan ve soldan zombiler saldırıyor. Siz ise bu zombilerden kurtulmalısınız. Sonsuz tarzdaki bu oyunda zombiler arabanıza kaza yaptırana kadar devam ediyor.

Zombie Highway Fragman


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.