İndir5 > Mobil > iOS > MomentCam İndir (iOS)

MomentCam İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden çektiğiniz fotoğrafları bir karikatüre çevirebileceğiniz bir kamera efekt uygulaması.

2 Kasım 2016
Ücretsiz İngilizce 200 MB v.Son Sürüm
211
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Resimleri Karikatür Yapma Uygulaması

MomentCam uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir kamera efekt uygulaması ama biraz farklı. Yani iOS cihazınızdan çektiğiniz fotoğrafları karikatür yapan bir uygulama. Bu uygulama ile fotoğraflarınız sanki kara kalem çalışmasıymış gibi görünecek.

Sponsorlu Bağlantılar


Ayrıca uygulama, iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizden çektiğiniz fotoğrafta sadece yüzünüzü alıyor ve geri kalanı kendisi bir karikatür olarak tamamlıyor. Böylece ortaya bazen ilginç bazen ise sanat eserleri çıkıyor. Uygulama ile yaptığınız resimleri arka plan olarak ayarlayabilirsiniz.

momentcam-ios-1

Bir diğer konu ise iOS cihazınızda karikatür olarak oluşturduğunuz fotoğrafları sosyal hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bu özellikleri ile kamera ve efekt uygulamaları arasında farklı bir yere sahip olan uygulamayı iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MomentCam Ekran Görüntüleri

MomentCam Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.