İndir5 > Oyun > Mortal Kombat X İndir

Mortal Kombat X İndir

PC İçin Mortal Kombat Dövüş Oyunu Efsanevi dövüş serilerinden birisi olan hem filmleri hem de oyunları ile binlerce kişinin gönlünde taht kurmuş Mortal Kombat, Warner Bros. tarafından geliştirilen 10. oyunu ile Windows kullanıcılarına sunuldu. Vista ve üzeri Windows sürümlerinde oynanabilen Mortal Kombat X, yeni oynanış türleri ve oyun dinamikleri ile Mortal Kombat hayranlarını mutlu edecek. Sponsorlu Bağlantılar […]

21 Mayıs 2015
Ücretli İngilizce 20 GB v.Son Sürüm
409
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Mortal Kombat Dövüş Oyunu

Efsanevi dövüş serilerinden birisi olan hem filmleri hem de oyunları ile binlerce kişinin gönlünde taht kurmuş Mortal Kombat, Warner Bros. tarafından geliştirilen 10. oyunu ile Windows kullanıcılarına sunuldu. Vista ve üzeri Windows sürümlerinde oynanabilen Mortal Kombat X, yeni oynanış türleri ve oyun dinamikleri ile Mortal Kombat hayranlarını mutlu edecek.

Sponsorlu Bağlantılar


Yenilenmiş Grafik ve Görsel Efektler

Geçtiğimiz aylarda Steam üzerinde ön siparişe sunulan Mortal Kombat X serinin önceki oyunlarına oranla büyük bir değişiklikle karşımıza çıkıyor. Geçmiş oyunlarda kullanılan basit hikaye ve grafikler yerine Mortal Kombat X’da çok daha iyi ve gelişmiş bir oyun motoru tercih edilmiş gibi görünüyor.

Mortal Kombat X  indir

Mortal Kombat X’da gözümüze çarpan bir diğer değişiklik ise ilk defa oyunculara sunulan karakter özelleştirmeleri oldu. Artık oyunda seçtiğiniz karakterin dövüş stilinden uygulayacağınız stratejiye kadar pek çok detayı siz belirleyebileceksiniz.

Mortal Kombat X

Üstelik tüm bunları gerçekleştirirken klasik Mortal Kombat serisinden de ayrılmıyor ve nostalji yaşamaya devam ediyorsunuz. İki farklı paket altında sunulan oyuna, 49 ve 112.5 TL’lik ücretler ile ulaşabilirsiniz.

Mortal Kombat X Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.