İndir5 > Mobil > iOS > Mortal Kombat X İndir (iOS)

Mortal Kombat X İndir (iOS)

Efsanevi Mortal Kombat oyununun son serisi olan ve mükemmel olan Mortal Kombat X ücretsiz olarak iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde.

31 Ekim 2016
137
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1.66 GB
Sistem : iOS 6.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Warner Bros.

iPhone ve iPad İçin Dövüş Oyunu

Mortal Kombat X oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş efsanevi Mortal Kombat oyununun 10. serisidir. Yeni nesil konsol ve platformlar için inanılmaz özelliklerle gelen oyun tek kelime ile mükemmel. Eğer Mortal Kombat, Street Fighter gibi oyunları seven birisi iseniz iOS cihazınızda bu oyunu mutlaka oynamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu mükemmel oyunun hem grafikleri hemde ses efektleri harika. Dövüş oyunlarında başka oyuna ihtiyaç bırakmayacak türden olan bu oyunun altında Warner Bros imzası var. PC ve konsollar içinde ücretli olarak satışa sunulan oyun iOS akıllı telefon ve tabletinizin sınırlarını zorlayacak.

Eğer isterseniz iOS cihazınızdan turnuvalara katılarak en iyi Mortal Kombat oyuncusu ile karşılaşabilirsiniz. Diğer bir özellik ise Mortal Kombat oyuncularından ekip kurabilir ve dövüşlere katılabilirsiniz. Bu dövüşlerde özel ödüllerde kazanma imkanınız var. Oyunda çok fazla şiddet olduğu için +17 yaş sınırı var. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde heyecanla oynayacağınız oyunda efsanevi karakterler olan Scorpion, Sub-Zero, Johnny Cage, Kitana, Ermac, Sonya Blade, Liu Kang’in yanı sıra bu karakterlerin gerisinde kalmayacak kadar iyi olan D’Vorah, Cassie Cage, Kotal Khan, Kung Jin karakterleri de bulunmakta.

mortal-kombat-x-ios-2

Bitirici vuruşlar özelliği iOS cihazlar içinde gelmiş ve çok iyi şekilde uygulanmış. Oyun kaliteli olduğu için en az 1 GB Ram istiyor. Eğer 1 GB’dan fazla olursa daha iyi olur. Ayrıca 1.5 GB’dan fazla boş alan gerekiyor. Dövüşürken aldığınız darbelerden dolayı iç organlarınızın nasıl zarar gördüğünü merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu mutlaka izleyin.

Mortal Kombat X Ekran Görüntüleri

Mortal Kombat X Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.