İndir5 > Oyun > MotoGP 08

MotoGP 08

Bilgisayarınızda motor yarışları yapabileceğiniz güzel bir oyun.

6 Aralık 2016
195
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 543.2 MB
Sistem : Windows XP/Vista/7
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Capcom

Motor Yarışı Yarış Oyunu

CapCom tarafında geliştirilen 2008 yılının resmi MotoGP yarış oyunu olarak bilinen MotoGP 08, o yıl yarışlarda kullanılan tüm motorlara ulaşabileceğiniz ve dilediğiniz gibi yarışlara dahil olacağınız son derece eğlenceli bir oyundur. Motor yarışları, araba yarışlarına oranla daha az geliştirici tarafından hazırlanırken bu tür oyunlar, piyasaya sunulduğunda büyük ilgi çekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Gerçek Motorlar ve Pistler

MotoGP 08, üzerinden uzun bir süre geçmiş olmasına karşın halen oynanan ve büyük bir beğeni ile takip edilen oyunlardan birisidir. Her ne kadar oyun ücretli olsa da bağımsız geliştiriciler tarafından oyun üzerinde bazı ek modlar sunulmaya devam ediyor. MotoGP 08’de tüm motorlar, ekipmanlar, geliştirici seçeneklerine ulaşılabiliyor.

MotoGP 08 indir

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda Yamaha, Honda ve Ducati gibi popüler markaların motorlarını kullanabilir, solo yarışlar yapabilir ya da doğrudan MotoGP yarışlarına dahil olabilirsiniz. Şampiyona, Hızlı yarış ve Online yarış gibi modlara sahip olan oyun, online ortamda diğer MotoGP oyuncuları ile yarışmanızı, keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyor.

MotoGP 08 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.