İndir5 > Mac > Mozilla Firefox İndir (Mac)

Mozilla Firefox İndir (Mac)

Mac bilgisayarınızda hızlı, güvenilir ve ücretsiz bir web tarayıcısı kullanmak istiyorsanız Mozilla Firefox indirebilirsiniz.

20 Ağustos 2017
195
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 48.6 MB
Sistem : Mac OS X 10.6 ve üzeri
Versiyon : 55.0.2
Üretici : Mozilla

Mac İçin Firefox Tarayıcı

Mac için Mozilla Firefox tarayıcı, hızlı, tam özellikli bir Web tarayıcısıdır. Firefox tarayıcısı pop-up engelleme içerir, sekmede tarama özelliği, entegre Google arama, basitleştirilmiş gizlilik kontrolleri ve çok daha fazlası.

Sponsorlu Bağlantılar


Mozilla Firefox tarayıcısı Mozilla ve gönüllü destekçileri tarafından geliştirilen, Android sürümü, Windows, OS X ve Linux sürümleri bulunan gelişmiş bir ücretsiz ve açık kaynak kodlu web tarayıcısıdır. Firefox en popüler tarayıcılardan birisidir ve dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Mozilla Firefox mac

Mozilla Firefox indir size yardımcı olmak için pop-up engelleme, sekme tarama, entegre Google arama, basitleştirilmiş gizlilik kontrollerini ve daha fazlasını içerir. Yine tarayıcı yazım denetimi, artışlı arama, canlı imleme, akıllı yer imleri, indirme yöneticisi, özel tarama, (ayrıca “geolocation” olarak bilinir) konuma göre tarama gibi gelişmiş özellikler sunmaktadır.

Oldukça fonksiyonel bir tarayıcı olan Firefox eklenti desteği de sunmaktadır. Ayrıca web geliştiricileri için de kolaylık sağlaması açısında tarayıcıda yerleşik Hata Konsolu veya DOM Inspector gibi araçlar bulunuyor.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.