İndir5 > Windows > Musixmatch İndir

Musixmatch İndir

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda dinlediğiniz şarkıların sözlerini bulabileceğiniz kapsamlı bir şarkı sözü bulma uygulaması.

11 Şubat 2017
Ücretsiz İngilizce 208.29 MB v.Son Sürüm
156
Sponsorlu Bağlantılar

PC ve Tablet İçin Şarkı Sözü Bulma Uygulaması

Musixmatch uygulaması Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir şarkı sözü bulma uygulamasıdır. Dinlediğiniz şarkıların sözlerini size gösteren bir uygulama. Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama milyonlarca lisanslı şarkı sözünü bünyesinde barındırmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Şarkı sözü arama özelliği ile Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızda istediğiniz şarkıyı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Müzik çalar ile entegreli çalışan uygulamayı çevrimdışı kullanmak için istediğiniz şarkıları etiketleyin. Ayrıca en çok görüntülenen şarkıları Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızdan takip edebilir, şarkıları ararken şarkı adı, şarkıcı ismi yada şarkı sözüne göre arama yapabiliyorsunuz.

Musixmatch windows-3

Eğer isterseniz şarkının sözlerini Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızdan Twitter’da paylaşabilir ve müstehcen yerlerini filtreleyebilirsiniz. Şarkı sözlerini öğrenmek istediğiniz şarkıların sözlerini öğrenebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir uygulama.

Musixmatch Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.