İndir5 > Mobil > iOS > Musixmatch İndir (iOS)

Musixmatch İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde dinlediğiniz şarkıların sözlerini bulabileceğiniz kapsamlı bir şarkı sözü bulma uygulaması.

11 Şubat 2017
Ücretsiz İngilizce 81.6 MB v.Son Sürüm
135
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Şarkı Sözü Bulma Uygulaması

Musixmatch uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir şarkı sözü bulma uygulamasıdır. Dinlediğiniz şarkıların sözlerini size gösteren bir uygulama. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama milyonlarca lisanslı şarkı sözünü bünyesinde barındırmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Şarkı sözü arama özelliği ile iOS cihazınızda istediğiniz şarkıyı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Müzik çalar ile entegreli çalışan uygulamayı çevrimdışı kullanmak için istediğiniz şarkıları etiketleyin. Ayrıca en çok görüntülenen şarkıları iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden takip edebilir, şarkıları ararken şarkı adı, şarkıcı ismi yada şarkı sözüne göre arama yapabiliyorsunuz.

Musixmatch ios-2

Eğer isterseniz şarkının sözlerini iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden Twitter’da paylaşabilir ve müstehcen yerlerini filtreleyebilirsiniz. Şarkı sözlerini öğrenmek istediğiniz şarkıların sözlerini öğrenebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir uygulama.

Musixmatch Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.