İndir5 > Mobil > Windows Phone > Musixmatch İndir (Windows Phone)

Musixmatch İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazlarınızda dinlediğiniz şarkıların sözlerini bulabileceğiniz kapsamlı bir şarkı sözü bulma uygulaması.

11 Şubat 2017
111
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1.61 MB
Sistem : Windows Phone 8 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Musixmatch

Windows Phone İçin Şarkı Sözü Bulma Uygulaması

Musixmatch uygulaması Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir şarkı sözü bulma uygulamasıdır. Dinlediğiniz şarkıların sözlerini size gösteren bir uygulama. Windows Phone cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama milyonlarca lisanslı şarkı sözünü bünyesinde barındırmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Şarkı sözü arama özelliği ile Windows Phone cihazınızda istediğiniz şarkıyı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Müzik çalar ile entegreli çalışan uygulamayı çevrimdışı kullanmak için istediğiniz şarkıları etiketleyin. Ayrıca en çok görüntülenen şarkıları Windows Phone cihazlarınızdan takip edebilir, şarkıları ararken şarkı adı, şarkıcı ismi yada şarkı sözüne göre arama yapabiliyorsunuz.

Musixmatch windows phone-2

Eğer isterseniz şarkının sözlerini Windows Phone cihazlarınızdan Twitter’da paylaşabilir ve müstehcen yerlerini filtreleyebilirsiniz. Şarkı sözlerini öğrenmek istediğiniz şarkıların sözlerini öğrenebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir uygulama.

Musixmatch Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.