İndir5 > Windows > n7player İndir

n7player İndir

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bulut destekli güçlü bir alternatif müzik dinleme uygulaması.

22 Aralık 2016
Ücretli İngilizce 3.24 MB
179
Sponsorlu Bağlantılar

PC ve Tablet İçin Müzik Dinleme Uygulaması

n7player Music Player uygulaması Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir müzik dinleme uygulamasıdır. Güzel bir alternatif olarak deneyip tercihinizi yapabilirsiniz. Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamanın arayüzü bulut tarzında.

Sponsorlu Bağlantılar


Uygulamayı tablet veya bilgisayarınıza yükledikten sonra ilk olarak müzikler senkronize ediliyor. Sonrasında ise kullanmaya başlıyorsunuz. İhtiyacınız olan hemen her filtreleme özelliğine sahip bir uygulama. Müziklerin uzunluk, artist gibi bilgilerini de Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızda görebiliyorsunuz. Ayrıca dinlediğiniz şarkıya benzer şarkılar önerilmekte.

n7player-windows-1

Benzer uygulamalardan farkı ise ekolayzır özelliğinin olması. Böylece Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda dinlediğiniz her şarkının sesini kendi türüne göre ayarlayıp dinleyebilirsiniz. .mp3, .mp4, .m4a, .wav, .3gp, .mid, .xmf, .ogg, .mkv v.b. birçok müzik formatını desteklemektedir.

n7player Music Player Ekran Görüntüleri

n7player Music Player Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.