İndir5 > Oyun > Need for Speed Carbon – (Windows)

Need for Speed Carbon – (Windows)

NFS serisinin en heyecanlı oyunlarından olan Need for Speed Carbon oyununu bilgisayarlarınızda severek oynayabilirsiniz.

6 Aralık 2016
218
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 650 MB
Sistem : Windows (Tümü)
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Electronic Arts

Windows için NFS Araba Yarışı Oyunu

Electronic Arts tarafından geliştirilen oyunlardan birisi olan ve Need for Speed serisinin daimi üyelerinden sayılan Carbon, üç araç ve üç pistin yer aldığı gelişmiş yarış oyunudur. Daha önceki oyunlara kıyasla hem grafik hem de oynanış üzerinde büyük değişikliklerin olduğu Need for Speed Carbon’da Mitsubishi, Corvette ve Lamborgini gibi markalar yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yeni Yarış Türleri ve Pistler

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda ilk olarak aracınızı belirlemeniz gerekiyor. Bu noktada yukarıda sayılı olan araçlar içerisinde en hızlı geliştirebileceğiniz araç olarak Mitsubishi öne çıkıyor. Ancak burada kendi isteklerinize göre seçim yapmanız ve karşınıza çıkan üç yarış türünden birine dahil olmanız gerekli.

Need for Speed Carbon oyna

Need for Speed Carbon oyununda göze çarpan değişikliklerden bir diğeri Canyon Duel bölümü gibi görünüyor. Önceki serilerde yol kenarlarına çarparak yavaşlarken Canyon bölümünde bu alanlar uçurum olarak belirlenmiş durumda. Üstelik bu alanlardan aşağı düşmeniz durumunda yarış sona eriyor. Sizde NFS oyunlarından hoşlanıyorsanız Carbon’a mutlaka göz atmalısınız.

Need for Speed Carbon Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.