İndir5 > Oyun > Need For Speed Underground

Need For Speed Underground

NFS Araba Yarışı Oyunu Bir dönemin en iyi yarış oyunlarından biri olarak gösterilen ve hatta kendi kategorisinde belki de tek oyun olarak karşımıza çıkan Need For Speed serisinin çıkış yakalayan oyunlarından Underground, araçları modifiye edebildiğiniz ve sokak yarışlarına dahil olduğunuz ilk oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Daha önceki araba yarışlarını genellikle pistlerde geçirmekten sıkılan oyuncular için […]

19 Mayıs 2015
201
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 219.55 MB
Sistem : Windows 8.1/8/7/Vista/XP
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Electronic Arts

NFS Araba Yarışı Oyunu

Bir dönemin en iyi yarış oyunlarından biri olarak gösterilen ve hatta kendi kategorisinde belki de tek oyun olarak karşımıza çıkan Need For Speed serisinin çıkış yakalayan oyunlarından Underground, araçları modifiye edebildiğiniz ve sokak yarışlarına dahil olduğunuz ilk oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Daha önceki araba yarışlarını genellikle pistlerde geçirmekten sıkılan oyuncular için sokakları sunan NFS oynamayanların mutlaka göz atması gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Daha Fazla Araç ve Yarış Seçeneği

Need For Speed Underground, serinin önceki oyunlarından farklı olarak günlük yaşamda kullanılan ya da modifiye edilerek kullanılabilecek olan pek çok aracı birlikte sunuyor. Üstelik bu araçları, herhangi bir ücret ödemek yerine yalnızca sokak yarışlarında elde ettiğiniz paralar ile alabiliyorsunuz.

Need For Speed Underground

Genel hatları ile oyuna göz atıldığında drift, drag, solo vb pek çok yarış seçeneği yer alıyor. Bu yarışlarda farklı zorluk ve hareket seçenekleri yer aldığı için sürüş yeteneklerinizi sonuna kadar kullanabiliyorsunuz. Eğer daha önce bu oyuna göz atmadıysanız mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Need For Speed Underground Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.