İndir5 > Oyun > Need For Speed World İndir

Need For Speed World İndir

Online NFS Yarışlarına Hazır Olun Electronic Arts tarafından geliştirilen ve efsanevi yarış serisinin online modu olan Need For Speed World, Windows kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. NFS serisinin son üyelerinden birisi olan World, serinin takipçilerinin ücretsiz yarış deneyimi yaşamasını sağlıyor. Ancak bu kez tam bir oyun yerine, mod benzeri bir yapı üzerinde dilerseniz arkadaşlarınız […]

22 Mayıs 2015
233
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 4.73 MB
Sistem : Win7/Vista/WinXP
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Electronic Arts

Online NFS Yarışlarına Hazır Olun

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve efsanevi yarış serisinin online modu olan Need For Speed World, Windows kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. NFS serisinin son üyelerinden birisi olan World, serinin takipçilerinin ücretsiz yarış deneyimi yaşamasını sağlıyor. Ancak bu kez tam bir oyun yerine, mod benzeri bir yapı üzerinde dilerseniz arkadaşlarınız ya da dünya genelinde diğer oyuncular ile yarışabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Daha Fazla Yarış ve Yeni Deneyimler

Artık gelenekselleşmiş oyunlardan ve oyun kültürlerinden birisi olan Need For Speed, oyunculara sunduğu her oyunda büyük bir beğeni topluyor. Diğer oyunlardan farklı olarak geliştirilen World ise ücretsiz online yarış deneyimi vaat ediyor.

Need For Speed World

Oyunu ücretsiz olarak indirdiğinizde ilk olarak bir hesap oluşturmanız gerekmekte. Toplamda 50 seviye bulunmasına karşın yalnızca ilk 10 seviye ücretsiz olarak oynanabiliyor. Dilerseniz bu seviyeden sonra devam etmek için 20$ ödeyebilir, 50. seviyeye geldiğinizde ise yeniden 20 dolar ile sonraki paketleri açmanız gerekmektedir. Sizde NFS serisine online ortamda devam etmek istiyorsanız World’e mutlaka göz atmalısınız.

Need For Speed World Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.