İndir5 > Mobil > Android > Nerdesin Aşkım İndir (Android)

Nerdesin Aşkım İndir (Android)

Android cihazlarınızdan kocanızın, karınızın, nişanlınızın, sevdiğinizin, çocuklarınızın yada merak ettiğiniz herhangi birinin yerini gerçek zamanlı olarak öğrenebileceğiniz bir uygulama.

13 Ocak 2016
334
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 4.9 MB
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Orgon

Android İçin Kocam/Eşim/Sevgilim Nerede Uygulaması

Nerdesin Aşkım uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir kocam/eşim/sevgilim nerede uygulamasıdır. Zaten adından da anlaşılıyor uygulamanın amacının ne olduğu. Yani bu uygulamayı kullanarak evli olanlar için kocanızın yada karınızın evli olmayanlar için nişanlınızın yada sevdiğiniz kişinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Ayrıca bu uygulamayı bir kesime mâl etmekte olmaz. Zira veliler çocuklarına verecekleri bir Android telefon ile çocuklarının nerede olduğunu da öğrenebilirler. Dolayısıyla kim olursa olsun merak ettiğiniz birisinin nerede olduğunu bu uygulama sayesinde öğrenebileceksiniz. Uygulamaya Facebook hesabınızdan giriş yapabiliyorsunuz.

Nerdesin Aşkım android-1

Uygulama kullanıcılarına gerçek zamanlı olarak mekan bilgisi veriyor. Böylece yerini öğrenmek istediğiniz kişi size yalan söylemişse bunu anlıyorsunuz ve nerede olduğunu görüyorsunuz. Uygulama ilk 1 ay ücretsiz. 1 ay sonra ise günlük olarak sadece 3 defa merak ettiğiniz kişinin nerede olduğunu görebilirsiniz. Daha fazlası için ücret ödemeniz gerekiyor.

Nerdesin Aşkım Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.