İndir5 > Mobil > iOS > Nerdesin Aşkım İndir (iOS)

Nerdesin Aşkım İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizden kocanızın, karınızın, nişanlınızın, sevdiğinizin, çocuklarınızın yada merak ettiğiniz herhangi birinin yerini gerçek zamanlı olarak öğrenebileceğiniz bir uygulama.

13 Ocak 2016
Ücretsiz Türkçe 8 MB v.Son Sürüm
278
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Kocam/Eşim/Sevgilim Nerede Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Nerdesin Aşkım uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir kocam/eşim/sevgilim nerede uygulamasıdır. Yani bu uygulamayı iOS cihazlarınızda kullanarak evli olanlar için kocanızın yada karınızın evli olmayanlar için nişanlınızın yada sevdiğiniz kişinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Ayrıca bu uygulamayı bir kesime mâl etmek doğru olmaz. Zira veliler çocuklarına verecekleri bir iOS cihaz ile çocuklarının nerede olduğunu da öğrenebilirler. Yani kim olursa olsun merak ettiğiniz birisinin nerede olduğunu bu uygulama sayesinde iOS cihazlarınızdan öğrenebileceksiniz. Uygulamaya Facebook hesabınızdan giriş yapabiliyorsunuz.

Nerdesin Aşkım ios-2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinize yükleyeceğiniz bu uygulama kullanıcılarına gerçek zamanlı olarak mekan bilgisi veriyor. Böylece yerini öğrenmek istediğiniz kişi size yalan söylemişse bunu anlıyorsunuz ve nerede olduğunu görüyorsunuz. Uygulama iOS cihazlar için ilk 1 ay ücretsiz. 1 ay sonra ise günlük olarak sadece 3 defa merak ettiğiniz kişinin nerede olduğunu görebilirsiniz. Daha fazlası için ücret ödemeniz gerekiyor.

Nerdesin Aşkım Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.