İndir5 > Oyun > Nitro Nation Online İndir

Nitro Nation Online İndir

Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızda nitro ile donanmış arabalarınız ile online olarak kıyasıya yarışacağınız popüler bir oyun.

8 Kasım 2016
164
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 294 MB - 1 GB
Sistem : Windows 10
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Creative Mobile

Windows 10 İçin Çevrimiçi Yarış Oyunu

Nitro Nation Online oyunu Windows 10 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş ve adından da anlaşılacağı gibi çevrimiçi oynanan bir araba yarış oyunudur. Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak yükleyeceğiniz oyun EA Games’in NFS oyunu kalitesinde diyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar


3 boyutlu grafiklere sahip oyun birçok efektlere sahip. Onlarca lisanslı araba ile kıyasıya yarışacağınız Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızdaki bu oyunda en önemli avantaj oyununu adından da anlaşılacağı gibi nitro. Ayrıca kazandığınız ödüller sayesinde arabanızın üzerini süsleme imkanınız var.

nitro-nation-online-windows2

Windows 10 tablet ve bilgisayarınızda severek oynayacağınız oyunda tek araba ile yarışmak size avantaj sağlamıyor. Kısa ve uzun mesafeli yarışlarda farklı arabalar kullanmanız yarışı kazanmanızı kolaylaştıracaktır. Arabanızı istediğiniz şekilde şekillendirme imkanınız var. Ayrıca isterseniz Windows 10 tablet ve bilgisayarınızda yükseltme yaparken sadece parça yükseltmesi yapabilirsiniz.

Nitro Nation Online Ekran Görüntüleri

Nitro Nation Online Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.