İndir5 > Mobil > iOS > Nitro Nation Online İndir (iOS)

Nitro Nation Online İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde nitro ile donanmış arabalarınız ile online olarak kıyasıya yarışacağınız popüler bir oyun.

8 Kasım 2016
Ücretsiz İngilizce 913 MB v.Son Sürüm
171
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Online Yarış Oyunu

Nitro Nation Online oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş ve adından da anlaşılacağı gibi çevrimiçi oynanan bir araba yarış oyunudur. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indireceğiniz bu oyun Need For Speed kalitesinde diyebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar


3 boyutlu grafiklere sahip oyun birçok efektlere sahip. Onlarca lisanslı araba ile kıyasıya yarışacağınız iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda en önemli avantaj oyununu adından da anlaşılacağı gibi nitro. Ayrıca kazandığınız ödüller sayesinde arabanızın üzerini süsleme imkanınız var.

nitro-nation-online-ios1

iOS cihazınızda severek oynayacağınız oyunda tek araba ile yarışmak size avantaj sağlamıyor. Kısa ve uzun mesafeli yarışlarda farklı arabalar kullanmanız yarışı kazanmanızı kolaylaştıracaktır. Arabanızı istediğiniz şekilde şekillendirme imkanınız var. Ayrıca isterseniz iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde yükseltme yaparken sadece parça yükseltmesi yapabilirsiniz.

Nitro Nation Online Ekran Görüntüleri

Nitro Nation Online Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.