İndir5 > Blog > Nokia 2, Nokia 7 ve Nokia 8 Gelebilir

Nokia 2, Nokia 7 ve Nokia 8 Gelebilir

Nokia, yeni modelleri ile gelmeye hazırlanıyor. Gelen haberlere göre Nokia 2, Nokia 7, Nokia 8 modelleri gelecek. Detaylar yazımızda.

12 Temmuz 2017
172
Sponsorlu Bağlantılar

HMD Global, Yakında Nokia 2, 7 ve 8 Modellerini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

HMD Global, şu anda Nokia marka haklarına sahip Finlandiyalı şirketini oldukça iyi yapıyor. Foxconn ile ortaklık kuran şirket Nokia 6’yı, ardından Nokia 3 ve 5’i piyasaların çoğunda, Çin dışında başka ülkelerde de piyasaya sürdü. HMD Global, Küresel Pazarlama Direktörü Pekka Rantala ile röportaj yapan bir Finlandiya sitesine göre, henüz ürün yelpazesinin orta sınıf ve üst segment kesimlerini girmek gerekmiyor ancak bu çok uzak değil.

Sponsorlu Bağlantılar


Röportajdan alıntılara göre, şirketin önümüzdeki aylarda Nokia 2, Nokia 7 ve Nokia 8 modellerini çıkarmaya hazırlandığı görülüyor. Pekka, Nokia 9’u detaylandırmadı ve şirketin bu ürünü ya iptal ettiğini ya da Nokia 8 ile birleştirdiğini ortaya koydu. Röportajda, şirketin yakın gelecekte yeni tabletler çıkarmayı planlamadığını da belirtti. Bu, Nokia adını taşıyan Foxconn ile bağlantı kurarak HMD Global tarafından sunulan ilk ürünün sadece Çin’de açılan N1 tableti olduğunu düşünüyor.

Nokia 9 Gelmeyebilir

Şu anda, orta segment cihazlarda hangi özelliklerin bulunduğunun bilmiyoruz. Aylar boyunca Nokia 9 hakkında çok fazla bilgi geldi. Nokia’nın amiral gemisi konumdan olacağı Nokia 9, Qualcomm’un Snapdragon 835 yongasetiyle 4 GB veya 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanıyla sızdırılmıştı. Bunun nedeni, şirketin son zamanlarda amiral gemisi modeli için bir model numarası değişikliği talep etmesi gerçeğidir. Neyse, zaten yakın zamanda bu modeller hakkında daha fazla bilgiler gelecektir.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.