İndir5 > Windows > Odin3 İndir

Odin3 İndir

Samsung marka akıllı telefonlarınıza ROM, Recovery ve Bootlader işlemlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan bir program.

7 Ağustos 2015
182
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 2.2 MB
Sistem : Windows
Versiyon : 3.09
Üretici : Odin3

Samsung Telefonları Root ve Recovery Yapma Programı

Akıllı telefonlar her ne kadar kullanışlı olsalar da arıza durumlarında insanı çaresiz derecede bırakabiliyorlar. Çünkü yüklü olan mobil işletim sistemlerinde çıkacak bir arıza telefonu kullanılamaz hale getirebilir. Ama Android işletim sistemli akıllı telefonlarda root denen olay bu sıkıntıların önüne bazen geçebilir.Eğer Samsung marka bir akıllı telefona sahipseniz Odin3 isimli bu program ile akıllı telefonunuza Root, Recovery ve Bootloader işlemlerini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Download Moduna Alma

Bu program ile Samsung akıllı telefonunuza Root, Recovery ve Bootloader işlemleri yapabilmek için öncelikle akıllı telefonunuzu Download moduna almalısınız. Bunun için basmanız gereken tuş kombinasyonu “home tuşu + ses kısma tuşu + açma/kapama tuşu (Samsung Galaxy Young için)”. Daha sonra karşınıza çıkan ekranda “Volume up: Continue” şeklinde devam etmek istiyorsanız ses yükseltme tuşuna basın diyor. Sizde ses yükseltme tuşuna basarak devam ediyorsunuz. Böylece Download moduna almış oluyorsunuz.

Download moduna Aldıktan sonra USB kablo ile akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve bilgisayarınızda Odin3 programını açın. Yani indireceğiniz programı açın. Akıllı telefonunuz eğer bilgisayara bağlanmış ise sol alt beyaz ekranda “Added” şeklinde bağlanıldığı göreceksiniz.

odin3_309 indir

Akıllı telefonunuza istediğiniz işlemleri yapmak için gerekli dosyaları “www.samsung-update.com” adresinden telefonunuzun modelini belirterek indirebilirsiniz. Kullanması ise oldukça basittir. İnternette bu işlemin nasıl yapıldığına dair videolar da bulabilirsiniz.

NOT: YÖNLENDİRİLECEĞİNİZ SAYFADA YER ALAN ODİN3 3.10 SÜRÜMÜNDE VİRÜS TESPİT EDİLDİĞİ İÇİN ODİN3 3.09 SÜRÜMÜNÜ İNDİRMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.