İndir5 > Windows > Onefootball İndir

Onefootball İndir

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda futbol adında her şeyi bulabileceğiniz bir futbol haber uygulaması.

3 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 26.8 MB v.Son Sürüm
195
Sponsorlu Bağlantılar

PC ve Tablet İçin Futbol Haber Uygulaması

Onefootball uygulaması Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir futbol haber uygulamasıdır. Bu uygulama ile futbol ile ilgili her türlü habere anında ulaşabilirsiniz. Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak yayınlanan uygulamada futbol haberlerini, canlı maç sonuçlarını, transfer haberlerini, istediğiniz takım ile ilgili gelişmeleri v.b. bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Oldukça popüler olan Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınıza yükleyeceğiniz bu uygulama başta Süper Lig olmak üzere Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi ile Avrupa’nın önde gelen liglerinden en son haberlere ulaşabileceksiniz. Tabi bu haberler içinde videolarda var. Uygulamayı kullanan milyonlarca kullanıcı mevcut.

Onefootball windows-2

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızdan fisktür ve maçlara ait istatistikleri de görebileceğiniz uygulama her gün yazılan futbol haberlerine de yer vermekte. Röportaj ve basın toplantılarının yanı sıra Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızdan maç özetlerini de izleyebilirsiniz. Kısacası futbol ile ilgilenen birisinin ihtiyacını tam anlamıyla karşılayacak bir uygulama.

Onefootball Ekran Görüntüleri

Onefootball Video

https://www.youtube.com/watch?v=S3l0GCF2vrA


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.