İndir5 > Mobil > iOS > Onefootball İndir (iOS)

Onefootball İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde futbol adında her şeyi bulabileceğiniz bir futbol haber uygulaması.

2 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 106 MB v.Son Sürüm
291
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Futbol Haber Uygulaması

Onefootball uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir futbol haber uygulamasıdır. Bu uygulama ile futbol ile ilgili her türlü habere anında ulaşabilirsiniz. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yayınlanan uygulamada futbol haberlerini, canlı maç sonuçlarını, transfer haberlerini, istediğiniz takım ile ilgili gelişmeleri v.b. bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Oldukça popüler olan iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinize yükleyeceğiniz bu uygulama başta Süper Lig olmak üzere Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi ile Avrupa’nın önde gelen liglerinden en son haberlere ulaşabileceksiniz. Tabi bu haberler içinde videolarda var. Uygulamayı iOS cihazlarında kullanan milyonlarca kullanıcı mevcut.

Onefootball ios-1

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden fisktür ve maçlara ait istatistikleri de görebileceğiniz uygulama her gün yazılan futbol haberlerine de yer vermekte. Röportaj ve basın toplantılarının yanı sıra iOS cihazınızdan maç özetlerini de izleyebilirsiniz. Kısacası futbol ile ilgilenen birisinin ihtiyacını tam anlamıyla karşılayacak bir uygulama.

Onefootball Ekran Görüntüleri

Onefootball Video

https://www.youtube.com/watch?v=S3l0GCF2vrA


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.